Kurs dla Nowych Rodziców - zapraszamy nowe Rodziny

Serdecznie zapraszamy Rodziców, którzy dołączyli do nas we wrześniu lub w drugim półroczu poprzedniego roku oraz wszystkich zainteresowanych na Kurs dla Nowych Rodziców, który odbędzie się w sobotę 21 września, w godz. 8.45- 14.00. Przypominamy, że jednorazowe odbycie kursu jest OBOWIĄZKOWE dla każdego rodzica sternikowego.

Spotkanie to świetna okazja, aby poznać lepiej nasze przedszkole i szkoły, zobaczyć jak pracujemy na co dzień
i dowiedzieć się co robić, aby efekty naszej współpracy były jak najlepsze. W czasie spotkania zostanie zaprezentowana również oferta kursów Akademii Familijnej. W celu przygotowania materiałów oraz sali wykładowej, prosimy o potwierdzenie zgłoszenia do wtorku 18 września w sekretariacie Źródła lub mailowo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Serdecznie Zapraszamy!

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 16 wrzesień 2019 12:13