Już 17 października! "Uczcie się kochać - o mądrym i odpowiedzialnym wychowaniu" - wykład dr Wandy Półtawskiej

Już 17 października zapraszamy na wykład dr Wandy Półtawskiej "Uczcie się kochać - o mądrym i odpowiedzialnym wychowaniu".

To pierwszy z cyklu czwartkowych wykładów. Spotkanie będzie miało miejsce w budynku szkół Źródło oraz Wierchy.
Po wykładzie, dla osób zainteresowanych projektem Sternik – Kraków, będzie możliwość rozmów z dyrektorami poszczególnych placówek oraz zwiedzanie budynków.

Chętnych prosimy o zgłoszenia na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do poniedziałku poprzedzającego termin wydarzenia. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Ostatnio zmieniany środa, 09 październik 2019 11:02