WEBINAR O TYM, JAK BYĆ BEZPIECZNYM W INTERNECIE.

Zapraszamy na webinar o tym, jak być bezpiecznym w internecie.

Spotkanie wykładowe wraz z częścią praktyczną poprowadzi Janusz Wardak.

JANUSZ WARDAK – od 25 lat szczęśliwy mąż i ojciec dziesięciorga dzieci w wieku od 4 do 23 lat. Jeden z założycieli i prezes Stowarzyszenia Akademia Familijna. Autor wykładów, warsztatów i artykułów, poświęconych wychowaniu dzieci, miłości małżeńskiej i życiu rodzinnemu; stały gość audycji „Wychowywać, ale jak?” w Radiu Warszawa. Inicjator kampanii „Mniej ekranu, więcej rodziny”. Był wicedyrektorem szkoły dla chłopców „Żagle” Stowarzyszenia „Sternik” w Warszawie. Aktualnie jest niezależnym doradcą edukacyjnym. Członek Rady Rodziny przy ministerstwie rodziny.

Temat jest obszerny, także podzieliliśmy go na dwa spotkania.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:

.

W odpowiedzi prześlemy maila z linkiem dostępowym do webinarów.