Zamówienia mundurkowe do 20 czerwca

Drodzy Rodzice naszych przedszkolaków oraz dzieci szkolnych,
Rozpoczynamy zbieranie zamówień na mundurki - przedszkolne i szkolne na nadchodzący rok szkolny 2021/22.

Przez załączony formularz można zamówić stroje:

1. Przedszkolne: pola, welurowe ubranka
2. Dla szkoły Źródło:
- polo (3 kolory w zależności od klasy)
- spódnice dla uczennic szkoły Źródło (możliwość przymiarki w szkole)
- apaszki
3. Dla szkoły Wierchy:
- polo dla uczniów Wierchów (3 kolory w zależności od klasy)
- swetry granatowe z tarczą szkolną
- krawaty

Pozostałe elementy mundurków dzieci szkolnych: swetry dla dziewczynek oraz spodnie dla chłopców są kupowane samodzielnie przez rodziców zgodnie z wyznaczonym standardem. Poniżej szczegółowe informacje.

Istnieje możliwość przymiarki spódnic i sweterków dla uczennic szkoły Źródło, po wcześniejszym kontakcie z sekretariatem szkoły - Agnieszka Solewska 605 077 166.

Opłata za mundurki wynikająca z formularza zamówienia przesłanego przez rodzica zostanie doliczona do rachunku w miesiącu lipcu.

Zamówienie będzie realizowane w trakcie wakacji. Do odbioru będzie prawdopodobnie końcem sierpnia lub na początku września. Informacja o odbiorze będzie wysłana mailem.

Prosimy o terminowe nadsyłanie zamówień. Nadesłane później nie będą realizowane.

Przypominamy również o istniejącej wirtualnej tablicy ogłoszeń do wymiany/sprzedaży używanych mundurków.

Szczegółowe informacje dotyczące zamówień dla szkół Wierchy i Źródło znajdują się a stronach www szkół Źródło oraz Wierchy.

Ostatnio zmieniany czwartek, 17 czerwiec 2021 09:20

Pobierz załącznik: