KURSY AKADEMII FAMILIJNEJ

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców do zapoznania się z ofertą AKADEMII FAMILIJNEJ (www.akademiafamilijna.pl).
Kursy Akademii Familijnej organizuje Stowarzyszenie Akademia Familijna, które poprzez swoją działalność stara się pomagać małżeństwom w budowaniu wysokiej jakości edukacji rodzinnej.

Na kursach tych rodzice i małżonkowie otrzymują silne wsparcie i skuteczną pomoc, dzięki którym mogą dobrze wykonywać swoje zadanie wychowawcze oraz budować i wzmacniać szczęśliwe związki.

Kursy Akademii Familijnej prowadzone są z wykorzystaniem metody studium przypadku (ang. case study), znanej przede wszystkim z kursów biznesowych, np. MBA. Jest to metoda,

w której zasadnicze znaczenie ma aktywny udział i wkład pracy uczestników: zawsze obojga małżonków.

Cele kursów:
· wzmocnić relacje małżeńskie poprzez wspólne rozmowy mamy i taty o sprawach dotyczących życia rodzinnego i wychowania dzieci oraz o ich relacjach małżeńskich,
· pomagać małżonkom i dzieciom w pełnym rozwoju swojego potencjału ludzkiego,
· wymieniać doświadczenia z innymi rodzinami, które stoją przed podobnymi wyzwaniami.

Kursy Akademii Familijnej pomagają rodzicom:
· skuteczniej oddzielać fakty od opinii, promując  obiektywne myślenie na polu życia rodzinnego
· rozróżniać kwestie istotne, ważkie od drugorzędnych
· podejmować decyzje w oparciu o rzetelne informacje
· myśleć o rodzicielstwie w perspektywie długoterminowej

W Krakowie specjalnie dla rodziców ze STERNIKA planowane są w najbliższym czasie dwa kursy:

„Pierwsze Litery” przeznaczony dla rodziców dzieci w wieku 4-8 lat, start kursu planowany jest na początek listopada 2015 roku.

• „Pierwsze Kroki” przeznaczony dla rodziców dzieci w wieku 0-4 lat, start kursu jest jeszcze w trakcie ustalania.

Więcej informacji/pytania/zgłoszenia:
Anna i Tomasz Misiak, e-mail:

Lucyna Milczanowska, email: