Strona głównaRodziceInicjatywy rodzicówAktualnościOrszak Trzech Króli - relacja w ogólnopolskiej Telewizji

Orszak Trzech Króli - relacja w ogólnopolskiej Telewizji

Tradycyjnie w Święto Objawienia Pańskiego 6 stycznia Przedszkole i Szkoła Źródło oraz Szkoła Wierchy wyruszyły w barwnym orszaku powitać małego Jezusa i oddać Mu pokłon.
W tym dniu po Mszy Św. w Katedrze na Wawelu, rozpoczęliśmy wędrówkę ulicami Krakowa i w barwnym korowodzie dwórek, rycerzy, aniołów i pastuszków dotarliśmy do Rynku, gdzie spotkaliśmy się z pozostałymi pielgrzymami.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do orszaku a szczególnie dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy pomogli w organizacji tego wydarzenia.
Zapraszamy do obejrzenia relacji (2min. 40 sek.) z „Orszaku Trzech Króli”, pochodzącej z ogólnopolskiego wydania wiadomości Telewizji Trwam. Szukajmy znajomych twarzy!
Zdjęcia orszaku pochodzą ze strony internetowej Gościa Niedzielnego oraz z Gazety Krakowskiej

Ostatnio zmieniany środa, 18 styczeń 2017 00:19