Strona głównaRodziceWykłady i szkoleniaCo zrobić aby moja rodzina była bezpieczna w sieci, teoria i praktyka - spotkanie z Januszem Wardakiem

26 listopada oraz 3 grudnia odbyły się spotkania z Januszem Wardakiem, który podjął temat bezpieczeństwa w sieci.

Webinar jest dostępny na naszym kanale YouTube, zapraszamy do odwiedzin!

część 1

część 2

JANUSZ WARDAK - od 25 lat szczęśliwy mąż i ojciec dziesięciorga dzieci w wieku od 4 do 23 lat. Jeden z założycieli i prezes Stowarzyszenia Akademia Familijna. Autor wykładów, warsztatów i artykułów, poświęconych wychowaniu dzieci, miłości małżeńskiej i życiu rodzinnemu; stały gość audycji „Wychowywać, ale jak?” w Radiu Warszawa. Inicjator kampanii „Mniej ekranu, więcej rodziny”. Był wicedyrektorem szkoły dla chłopców „Żagle" Stowarzyszenia „Sternik” w Warszawie. Aktualnie jest niezależnym doradcą edukacyjnym. Członek Rady Rodziny przy ministerstwie rodziny.

Ostatnio zmieniany czwartek, 04 luty 2021 09:06