Strona głównaRodziceWykłady i szkolenia"Family fun by mum" czyli spotkanie mam z Agnieszką Stefaniuk

"Family fun by mum" czyli spotkanie mam z Agnieszką Stefaniuk

Wieczór dla Mam w Źródle był inspirującym spotkaniem z Agnieszką Stefaniuk, autorką książki pt.: "Family Fun by Mum". Pani Agnieszka jest żoną, matką 7 dzieci, influencerką - w mediach społecznościowych promuje pozytywny obraz rodziny wielodzietnej. Na pytanie jak ogarnia tyle dzieci odpowiada z uśmiechem, że ona nie ogarnia tylko kocha. Spotkanie spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem, szczególnie młodych mam. Niestety ze względu na ograniczenia covidowe nie wszyscy mogli wziąć udział w spotkaniu stacjonarnym. 

Kalendarz

loader

Logowanie 

Napisz do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas na adres

przedszkole.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

szkola.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

Kontakt

"Źródło" Przedszkole Fundacji Sternik-Kraków 

ul. Zygmuntowska 12a, 31-354 Kraków Azory

tel.: 12 265 01 68

 

Go to top