Strona główna

Warsztaty świąteczne

W zeszły piątek 9 grudnia w Klasie Startowej 1 odbyły się coroczne warsztaty świąteczne. Dzieci, wraz z rodzicami wykonały piękną choinkę z kolorowymi ozdobami oraz świąteczny stroik. Całość pięknie ozdabia naszą salę i wprowadza wspaniały, świąteczny nastrój. Bardzo dziękuję rodzicom za zorganizowanie  i poprowadzenie warsztatów! Dzieciom spotkanie sprawiło wiele radości. Wszystkim rodzicom i dziadkom dziękuję za obecność i włączenie się w tworzenie wspólnego dzieła. 

Wychowawczyni Klasy Startowej 1

 

Ostatnio zmieniany wtorek, 10 styczeń 2017 22:01

Kalendarz

loader

Logowanie 

Napisz do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas na adres

przedszkole.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

szkola.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

Kontakt

"Źródło" Przedszkole Fundacji Sternik-Kraków 

ul. Zygmuntowska 12a, 31-354 Kraków Azory

tel.: 12 265 01 68

 

Go to top