„RAZEM Z LATEM CZEKA RZEKA” – ZAPRASZAMY NA WEBINAR Z JANUSZEM WARDAKIEM 25 CZERWCA

Drodzy Państwo to już ostatni webinar w tym roku szkolnym i nasze drugie spotkanie z Januszem Wardakiem.  Za pierwszym razem rozmawialiśmy o tym, „Czy jesteśmy skazani na chaos? Dlaczego warto wdrażać zasady domowe?”, nagranie z tego spotkania można odtworzyć TUTAJ

Teraz serdecznie zapraszamy na webinar o tematyce wakacyjnej, który opowie o tym jak zaplanować wspólny wypoczynek, żeby przywieźć z niego nową energię oraz wyłącznie dobre wspomnienia i umocnione relacje. Wykład pt.: „Razem z latem czeka rzeka – Jak spędzić wakacje, żeby wszyscy byli zadowoleni” odbędzie się w czwartek 25 czerwca o 20:30. Podczas spotkania będzie także sesja pytań i odpowiedzi, można już myśleć nad pytaniami!

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń.  Aby otrzymać link z dostępem prosimy o zgłaszanie się na adres:

Janusz Wardak – od 25 lat szczęśliwy mąż i ojciec dziesięciorga dzieci w wieku od 4 do 23 lat. Jeden z założycieli i prezes Stowarzyszenia Akademia Familijna. Autor wykładów, warsztatów i artykułów, poświęconych wychowaniu dzieci, miłości małżeńskiej i życiu rodzinnemu; stały gość audycji „Wychowywać, ale jak?” w Radiu Warszawa. Inicjator kampanii „Mniej ekranu, więcej rodziny”. Był wicedyrektorem szkoły dla chłopców „Żagle” Stowarzyszenia „Sternik” w Warszawie. Aktualnie jest niezależnym doradcą edukacyjnym. Członek Rady Rodziny przy ministerstwie rodziny.