CZY WIECIE, ŻE FUNDACJA STERNIK-KRAKÓW MOŻE OTRZYMAĆ DAROWIZNĘ ZA KAŻDYM RAZEM, GDY KUPUJECIE COŚ PRZEZ INTERNET? BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW.

Szanowni Państwo!

Czy wiecie, że Fundacja Sternik-Kraków może otrzymać darowiznę za każdym razem, gdy kupujecie coś przez Internet? I to zupełnie za darmo! Sklep, w którym zrobią Państwo zakupy, za pośrednictwem serwisu FaniMani.pl przekaże część ich wartości na nasze konto.

Co to jest FaniMani?

To fundacja, która od 2014 roku prowadzi serwis FaniMani.pl, który jest pierwszym i jedynym w Polsce serwisem internetowym, gdzie każdy, kto kupuje przez Internet, może bezpłatnie wspierać wybraną przez siebie organizację społeczną. Działa to w ten sposób, że robiąc zakupy online wystarczy przejść przez faniMani, a określony na stronie procent wartości zakupów trafi do wspieranej przez Państwa organizacji jako darowizna. Kupujący nic więcej nie dopłaca – płaci tyle samo ile by zapłacił nie korzystając z faniMani.

W tym momencie faniMani.pl współpracuje z ponad 1000 partnerów – są to sklepy internetowe i serwisy rozpoznawalne w Polsce i na całym świecie.

Korzystanie z serwisu faniMani.pl jest całkowicie bezpłatne, zatem można śmiało korzystać z niego podczas każdych zakupów przez Internet i wspierać nas bezpłatnie.

 

Co trzeba zrobić, aby wspierać Fundację Sternik-Kraków?

 

1. Wejść na faniMani, zapoznać się z tym, jak to działa i zainstalować „Przypominajkę” (dodatek do przeglądarki, dzięki któremu cały proces jest super prosty).

Poniżej link z zaproszeniem, dzięki któremu FSK uzyska dodatkowe 5 zł

https://faniMani.pl/zaproszenie/24992/cc2cfaa748fa45a08da6c7704833c89d/

2. Przy okazji zakupów na stronie partnera kliknąć w „Przypominajce”  Aktywuj Darowiznę

3. Zrobić zakupy tak, jak zawsze – Fundacja Sternik-Kraków otrzyma część wartości Państwa zakupów (po założeniu konta będzie można sprawdzać swoje darowizny od zakupów).

 

Przyjaciele są bezcenni? To fakt – ale teraz za każdego z nich można przekazać dodatkowe 5 zł na nasze konto. Poleć znajomej osobie faniMani.pl, a gdy zrobi swoje pierwsze zakupy z darowizną, trafi do nas 5 zł ekstra. Wystarczy zalogować się na swoje konto i pobrać link do zapraszania. Brzmi dobrze? Wystarczy założyć konto i zapraszać znajomych już teraz.

Na koniec mamy jeszcze prośbę o przesłanie tej wiadomości do swoich znajomych – im będzie nas więcej, tym większa pomoc.

 

Z góry dziękujemy za Państwa pomoc.

 

Z wyrazami szacunku

Agnieszka Haydukiewicz

Dyrektor ds. rekrutacji i administracji

Fundacji Sternik-Kraków