„DORASTANIE TO MUSI TROCHĘ POTRWAĆ” ORAZ SESJA PYTAŃ I ODPOWIEDZI Z DOBROCHNĄ LAMĄ – ZAPRASZAMY 18 CZERWCA

Serdecznie zapraszamy na wykład online!

Spotkanie jest kontynuacją wcześniejszych webinarów z Dobrochną Lamą pt.: „Kształcić, wymagać czy podążać za?” a także „Horyzonty i granice. O wychowaniu do wolności.” Można je odsłuchać na naszych stronach www. Podczas wykładu p. Dobrochna będzie odpowiadać na pytania związane z dorastaniem a także dotyczące wcześniejszych webinarów. Pytania będzie można zadawać tradycyjnie podczas wykładu lub wcześniej wysyłając je na adres: 


konferencje@krakow.sternik.edu.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
.

 

Na pytania zadawane drogą emailową czekamy do 15 czerwca!

 

Aby otrzymać link z dostępem prosimy o zgłaszanie się na adres:


konferencje@krakow.sternik.edu.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kilka słów o naszym Gościu:

DOBROCHNA LAMA – Dyrektor ds. Kształcenia TDJ Foundation

Posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu programów edukacyjnych, które zdobywała jako nauczyciel, dyrektor szkoły, trener i konsultant dla kadr zarządzających i nauczycieli, w tym również dla placówek edukacyjnych za granicą. Przez wiele lat zawodowo była związana ze szkolnictwem publicznym oraz niepublicznym, w szczególności zakładając pierwsze placówki edukacyjne Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rodziny Sternik. Jest absolwentką studiów magisterskich na Sydney University w Australii oraz studiów podyplomowych na kierunku Pedagogika na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Aktualnie, wraz z TDJ Foundation prowadzi Instytut Edukacji Spersonalizowanej EDUCARE, zapewniającego wsparcie w zakresie kształcenia m.in. nauczycieli, kadr zarządzających oraz pozostałych pracowników oświatowych w Polsce.