KURS DLA NOWYCH RODZICÓW – ZAPRASZAMY NOWE RODZINY

Serdecznie zapraszamy Rodziców, którzy dołączyli do nas we wrześniu lub w drugim półroczu poprzedniego roku oraz wszystkich zainteresowanych na Kurs dla Nowych Rodziców, który odbędzie się w sobotę 21 września, w godz. 8.45- 14.00. Przypominamy, że jednorazowe odbycie kursu jest OBOWIĄZKOWE dla każdego rodzica sternikowego.

Spotkanie to świetna okazja, aby poznać lepiej nasze przedszkole i szkoły, zobaczyć jak pracujemy na co dzień
i dowiedzieć się co robić, aby efekty naszej współpracy były jak najlepsze. W czasie spotkania zostanie zaprezentowana również oferta kursów Akademii Familijnej. W celu przygotowania materiałów oraz sali wykładowej, prosimy o potwierdzenie zgłoszenia do wtorku 18 września w sekretariacie Źródła lub mailowo –
.

Serdecznie Zapraszamy!