NAGRANIA ZE SPOTKANIA Z JANUSZEM WARDAKIEM

Drodzy Państwo, 

26 listopada oraz 3 grudnia odbyły się spotkania online z Januszem Wardakiem, zatytułowane  „Co zrobić aby moja rodzina była bezpieczna w sieci. Teoria i praktyka – wykłady online i warsztaty”.

Na naszym sternikowym YouTubie pojawiły się już nagrania tych wykładów.  Zapraszamy do sięgania po materiał. Podajemy linki do nagrań:

Część 1: https://youtu.be/_Aa-zcLiPcw
Część 2: https://youtu.be/7GPiXSbxvFs  

 Dla przypomnienia kilka słów o naszym Prelegencie. 

JANUSZ WARDAK – od 25 lat szczęśliwy mąż i ojciec dziesięciorga dzieci w wieku od 4 do 23 lat. Jeden z założycieli i prezes Stowarzyszenia Akademia Familijna. Autor wykładów, warsztatów i artykułów, poświęconych wychowaniu dzieci, miłości małżeńskiej i życiu rodzinnemu; stały gość audycji „Wychowywać, ale jak?” w Radiu Warszawa. Inicjator kampanii „Mniej ekranu, więcej rodziny”. Był wicedyrektorem szkoły dla chłopców „Żagle” Stowarzyszenia „Sternik” w Warszawie. Aktualnie jest niezależnym doradcą edukacyjnym. Członek Rady Rodziny przy ministerstwie rodziny.