SPOTKANIE Z KS. PIOTREM PRIETO PT.: „ŚPIEWAŁEM DLA ŚWIĘTEGO” 16 STYCZNIA – ZAPRASZAMY!

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z serii „Wykłady Czwartkowe Fundacji Sternik-Kraków”.
16 stycznia naszym gościem będzie kapelan naszej szkoły ks. Piotr Prieto. W wykładzie zatytułowanym „Śpiewałem dla świętego” przybliży nam postać założyciela Opus Dei św. Josemarii Escrivy, którego miał szczęście poznać osobiście.

Święty Josemaria Escriva to kapłan, z którym warto żyć w przyjaźni na co dzień, bowiem w zwykłym i cierpliwym spełnianiu obowiązków każdego dnia widział drogę do świętości dla każdego chrześcijanina. Zwykł mawiać, że „wielka świętość” polega na codziennym wykonywaniu „małych obowiązków”. O wielkiej wytrwałości, a zarazem zwyczajności świętego, opowie naoczny świadek jego życia. 

Wyjątkowo wykład odbędzie się o godzinie 19:00!

Zgłoszenia na wykład prosimy wysyłać na adres
konferencje@krakow.sternik.eduTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
.p
l.
Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. 
 
Serdecznie zapraszamy!