„W ŚWIECIE MAŁEGO AKTORA” – JUŻ JUTRO (ŚRODA) ZAJĘCIA OTWARTE W PRZEDSZKOLU ŹRÓDŁO – SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Już jutro w naszym przedszkolu kolejne zajęcia otwarte dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zajęcia są dedykowane rodzinom zainteresowanym dołączeniem do krakowskiego Sternika. Serdecznie zapraszamy! Spotkanie jest nieodpłatne, wystarczy wysłać swoje zgłoszenie na adres:
konferencje@krakow.sternik.edu.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
. Tym razem panie nauczycielki będą realizowały temat pt.: „W świecie małego aktora”.

Celem zajęć jest przybliżenie rodzicom, którzy zastanawiają się nad wyborem przedszkola dla swoich dzieci, sposobu pracy w naszych placówkach, atmosfery jaka panuje oraz danie możliwości porozmawiania z pracownikami i obejrzenia budynku. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Termin spotkania: 11 grudnia 2019, godz. 15:30-17.00;
Miejsce: Przedszkole Źródło, Kraków ul. Zygmuntowska 12a, parter – sala koło kaplicy.