WEBINAR Z BOGNĄ BIAŁECKĄ PT.: „JAK CHWALIĆ DZIECKO? JAK WYRAŻAĆ KRYTYKĘ?” – PODAJEMY LINK DO SPOTKANIA W OPISIE!

Wiemy, że mimo dobrych chęci nie zawsze udaje się nam zrealizować plany. Dlatego dla wszystkich, którzy nie mogą uczestniczyć w czwartkowych spotkaniach, a także dla tych, którzy chcieliby powrócić do omawianych treści, nagrywamy nasze wykłady.

Link do nagrania z webinaru z Bogną Białecką pt.:”Jak chwalić dziecko? Jak wyrażać krytykę?” jest już dostępny. Zapraszamy do odwiedzin i życzymy owocnego powracania do naszych nagrań!

—-LINK DO NAGRANIA

Oprócz nagrania z webinaru mamy także dla Państwa linka do owocu współpracy prelegentki z uczestnikami spotkania – tablicy, na której znajdziecie szereg propozycji jak pochwalić dziecko oraz jak wyrazić krytykę.

Tablica znajduje się TUTAJ