ZAPRASZAMY NA KOLEJNE SPOTKANIE Z DOBROCHNĄ LAMĄ PT.: „HORYZONTY I GRANICE. O WYCHOWANIU DO WOLNOŚCI.” JUŻ 21 MAJA

W czwartek 21 maja o godzinie 20:30 zapraszamy na kolejną odsłonę rozmów o wychowaniu z Dobrochną Lamą. Dostaliśmy wiele słów podziękowań i gratulacji od Państwa za kwietniowe spotkanie z panią Dobrochną. Cieszymy się, że mamy możliwość ponownie zaprosić Państwa na spotkanie. 

 

  • Na co pozwolić, a na co nie?
  • Jakie są granice wolności mojego dziecka?
  • Czy to jeszcze posłuszeństwo, czy już niewolnictwo?
  • Zabronić czy dać wybór?
  • Jak zachować równowagę pomiędzy byciem rodzicem restrykcyjnym a pobłażliwym?

Jak na co dzień wychowywać dziecko do wolności, zastanowimy się podczas najbliższego wykładu pt.: „Horyzonty i granice. O wychowaniu do wolności.” Aby wziąć udział w wykładzie wystarczy wysłać zgłoszenie na adres  n konferencje@krakow.sternik.edu.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy Państwu link dostępowy do webinaru.

 

DOBROCHNA LAMA | Dyrektor ds. Kształcenia TDJ Foundation

Posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu programów edukacyjnych, które zdobywała jako nauczyciel, dyrektor szkoły, trener i konsultant dla kadr zarządzających i nauczycieli, w tym również dla placówek edukacyjnych za granicą. Przez wiele lat zawodowo była związana ze szkolnictwem publicznym oraz niepublicznym, w szczególności zakładając pierwsze placówki edukacyjne Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rodziny Sternik. Jest absolwentką studiów magisterskich na Sydney University w Australii oraz studiów podyplomowych na kierunku Pedagogika na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Aktualnie, wraz z TDJ Foundation prowadzi Instytut Edukacji Spersonalizowanej EDUCARE, zapewniającego wsparcie w zakresie kształcenia m.in. nauczycieli, kadr zarządzających oraz pozostałych pracowników oświatowych w Polsce.