"Co się dzieje w sercu Twojego dziecka gdy korzysta z nowych mediów?” - odpowiada Bogna Białecka

W naszych myślach jeszcze świeże są wspomnienia ze spotkania z panem Jackiem Pulikowskim, tymczasem już niedługo odwiedzi nas następny szczególny gość. Wykład 12 grudnia o godzinie 18.00 wygłosi dla nas psycholog – pani Bogna Białecka, która na co dzień zajmuje się psychologią rodziny, relacjami i rozwojem dziecka. Pracuje z rodzicami, małżonkami, osobami w kryzysie i osobami szukającymi możliwości rozwoju. Na spotkaniu z nami poruszy jakże ważny w dzisiejszych czasach temat: "Co się dzieje w sercu Twojego dziecka gdy korzysta z nowych mediów?”. Zgłoszenia na wykład prosimy wysyłać na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Tu można się dowiedzieć więcej o pracy naszej prelegentki (https://bognabialecka.pl/) Serdecznie zapraszamy!

Więcej w tej kategorii: