Strona główna

Dzień jak nie co dzień

W grupie Orlików 2 gościnnie zajęcia przeprowadziła pani Magdalena Sadlik. Zapoznała dzieci z zawodem architekta krajobrazu oraz dała nam możliwość zaprojektowania własnego ogrodu. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas, a przede wszystkim za tak bogate i ciekawe zajęcia. Jesteśmy pod wrażeniem przygotowanych pomocy dydaktycznych.
W czwartek grupy Orlików odwiedził Pan Rafał Więckowski- student AWF. Pan Rafał przeprowadził zajęcia taneczno- ruchowe. Dzieci nauczyły się tańca, przypomniały sobie zasady zdrowego żywienia oraz wytrwale ćwiczyły swoje mięśnie.Przedszkolaki były zachwycone, wszystkie tańczyły i świetnie się przy tym bawiły.
 

Kalendarz

loader

Logowanie 

Napisz do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas na adres

przedszkole.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

szkola.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

Kontakt

"Źródło" Przedszkole Fundacji Sternik-Kraków 

ul. Zygmuntowska 12a, 31-354 Kraków Azory

tel.: 12 265 01 68

 

Go to top